KONST / Litografier / Silkscreen 13767043
nr 1376 7043
Ronnie Wood
(f. 1947), Storbritannien
Silkscreen, "Decades 30s" (Louis Armstrong, Bix Beiderbecke och Bunk Johnson). Signerad, numrerad 124/250. Motivet: 70x98 cm, yttermått inklusive ram: 94x120 cm
Ronnie Wood, brittisk musiker och konstnär född 1947.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:07:04
1/2 11:34:39
1/2 18:23:10